07.06.2022

Волонтери у фуд-траку годують миколаївців

Понад 2000 порцій їжі на день готують у фуд-траці в Миколаєві. Розвозять їжу по двох локаціях. Обслуговує мобільну кухню чоловік з Іспанії.

О 10:00 вже триває приготування їжі. На кухні працюють п’ятеро людей. Місця тут небагато, проте волонтери не скаржаться. Готову їжу перевіряють на смак, потім її фасують та розвозять по двох локаціях.

“Ми надаємо десь до 500 обідів щодня: на цій локації і на Лягіна. Також ми надаємо обіди будинку для літніх людей, переселенцям, лікарням: інфекційній та обласній. “, — розповідає волонтер Андрій.

Черга вишиковується ще задовго до привозу їжі.

“Обіди дуже смачні. Вчора були ріжки з котлетою. Або відбивною. Але дуже все смачно. Я сюди приходжу щодня”, — розповідає жителька Миколаєва Тамара.

Фуд-трак стоїть в центрі міста. Локації розвозу особливо не розголошують, але понад 2000 людей знають, де вони розташовані. На одну з них їжу привозять о дванадцятій, на іншу — через дві години.

Костін приїхав з Іспанії, обслуговує два генератори, забезпечує водою та в цілому мобільну кухню.

“Я побачив по телевізору, що відбувається в Україні. Моя праця тут — це керування цим фуд-треком. Його обслуговування. Придбання необхідного обладнання для його обслуговування”, — розповідає Костін.

За словами Костіна, разом з волонтерами працюють так майже тиждень. Планують годувати людей до кінця війни.

Джерело: Суспільне

Leave a Reply