20.05.2022

Волонтери з Одеси доставили на Миколаївщину близько 20 тонн води

З перших днів широкомасштабного військового вторгнення російської федерації в Україну свій вагомий внесок у справу наближення Перемоги над ворогом роблять представники різноманітних волонтерських організацій.

Зокрема, в Одесі цією конче потрібною справою впродовж майже трьох місяців війни займаються й активісти Благодійного фонду «Нових Змін», який очолює Олександр Мальцев.

Як розповіла волонтерка цієї організації Вероніка, всі зусилля благодійників спрямовані на те, аби максимально забезпечити військових і переселенців речами першої потреби.

— Якщо ми говоримо про наших захисників і захисниць України, то передусім ми постачаємо на передову бронежилети, шоломи, розвантажувальні жилети, спальні мішки, ліхтарики, білизну, літні речі. На вулиці потеплішало, і зараз вони мають потребу в тих же футболках, літніх балаклавах. Дякуємо звичайним небайдужим людям, які за власний кошт придбали тканини та пошили ці речі для оборонців нашої країни, — наголосила Вероніка.

За її словами, останній місяць активісти фонду «Нових Змін» досить плідно працюють у напрямку підтримки мешканців сусіднього Миколаєва, які постійно потерпають від ворожих обстрілів та залишились без води внаслідок пошкодження водогону.

— Через день та у великих обсягах ми відправляємо до міста корабелів машини з водою, якою забезпечуємо як пересічних мешканців, так і військових та заклади охорони здоров’я. Приміром, лише за останній тиждень обсяги нашої допомоги в цьому напрямі становили близько 20 тонн води, — зазначила волонтерка.

Окрім цього, благодійники постійно постачають нашим воїнам на передову харчові продукти, простирадла, медикаменти, засоби гігієни, джгути, знеболювальні засоби, а також взяли під опіку багато сімей переселенців, які розміщені на Одещині.

— Особливу увагу ми приділяємо родинам, в яких є немовлята, лежачі хворі та діти, хворі на ДЦП, забезпечуючи їх підгузками, медикаментами та харчами, — розповіла волонтерка.

Щодо проблем, з якими доводиться стикатися в повсякденній діяльності, то, за словами Вероніки, передусім йдеться про дефіцит пального. Адже заправити авто на АЗС дуже важко, бо бензину та дизпалива там практично немає. І що тоді робити людям, яким конче необхідна волонтерська допомога, а вони її дочекатися не можуть? Тому, на переконання представниці фонду «Нових Змін», в умовах паливної кризи як для військового, так і волонтерського автотранспорту на заправках завжди має бути заброньовано запас нафтопродуктів.

Представниця благодійної організації також підкреслила, що діяльність фонду заснована на співпраці як з представниками малого та середнього бізнесу, так і пересічними одеситами, які власним коштом купують потрібні речі й передають їх волонтерам для військовиків та переселенців.

Leave a Reply