01.06.2022

“Вони мали шанс”, – генерал ЗСУ про плани наступу військ РФ на півдні України

Російські окупанти попри втрачений шанс ще намагатимуться іти в наступ на півдні України, але взяти Миколаїв ворогу вже точно не вдасться.

Про це генерал-майор ЗСУ Дмитро Марченко заявив в ефірі телеканалу “Еспресо”.

“Те, що російські війська будуть наступати, – це стовідсоткова інформація. Тому ЗСУ їх чекають кожен день. Але тих сил і засобів, які мають окупанти, недостатньо, аби побороти оборону Миколаєва. Там є прекрасні наші командири, воїни, які зараз побудували оборону міста так, що військам РФ буде важко пробити хоча б першу лінію оборони. Вони мали шанс на початку травня це зробити, але цей шанс війська РФ втратили”, – сказав Марченко.

Генерал ЗСУ наголосив, що українські військові готові перейти від оборони до наступу і звільнити Херсон та весь південь України від російських окупантів. Єдине, що поки стримує, – це зброя.

“Щоб наступати, нам треба трохи підсилити бійців озброєнням. Бажання є, люди є, настрій є, проте ми провели багато важких боїв і так само втратили людей. Тому зараз нам потрібно підсилитись, а потім відвоювати наші території – цілком реально”, – підкреслив Дмитро Марченко.

Leave a Reply