20.06.2022

Ворог продовжує ведення бойових дій у тактиці контрбатарейного протистояння.

Загалом поточна оперативна обстановка на півдні України станом на 20 червня виглядає наступним чином:

Про це повідомляє Оперативне командування “Південь”.

«Продовжує також обстрілювати тилові позиції, звільнені та віддалені від лінії фронту населені пункти. Так протягом ночі гатив по Широківській громаді. Потерпілих немає, пошкоджені житлові будинки. Тривають обстріли у Березнегуватській громаді. Інформація щодо потерпілих і пошкоджень уточнюється. Ввечері вчора також були обстріли в селі Галицинове. Сталася часткова руйнація житлових будинків, потерпілих немає.

В Воскресенській громаді внаслідок обстрілів припинилася подача енерго- та водопостачання. Руйнувань та потерпілих немає. У сілах, внаслідок влучань зайнялися поля з озимою пшеницею.

На Херсонщині ситуація стабільно тяжка в Бериславському та Каховському районах. Від бойових дій пошкоджені та знищені будинки цивільних, багато замінованої інфраструктури.

Мирні мешканці продовжують розповідати про мародерства з боку окупантів, погрози фермерам, підприємцям та викрадення людей.

Ворог продовжує тероризувати й Одещину. Крилатими ракетами типу “Онікс”, випущеними з берегового ракетного комплексу, що розташований в тимчасово окупованому Криму вночі був атакований Білгород-Дністровський район, а ранком – сама Одеса.

В обох випадках силами протиповітряної оборони ракети знищені в повітрі.

Тим часом рашистські пропагандисти розганяють теми фейкових влучань по аеродромах та іншій критичній, стратегічній, військовій інфраструктурі області.
Вочевидь, щось в наших діях дуже непокоїть ворогів.

В Чорному морі корабельне угруповання зменшилось на 1 ракетний корабель постійної присутності, зараз їх – 2, підводних човнів, як і ВДК по 3.
Загроза удару 28 крилатими ракетами залишається.

Контрдиверсійні заходи в регіоні системні та успішні, надійну охорону державного кордону забезпечено.

Не піддавайтесь хибному інформаційному впливу, вчасно і правильно реагуйте на сигнали тривог, не наражайте себе на небезпеку, відвідуючи заборонені місця і об’єкти, не розголошуйте відомостей про діяльність та переміщення наших підрозділів. Не допомагайте ворогу, вірте в сили оборони і дочекаєтесь від нас справжніх добрих новин.

Тримаймо стрій! Все буде Україна!»

Leave a Reply