03.08.2022

Ворожі обстріли стали причиною шести пожеж на Миколаївщині

За чергову добу на території Миколаївської області зареєстровано вісім пожеж, шість з яких виникли через ворожі обстріли.

Як повідомляють в ДСНС, через потрапляння боєприпасів та їх уламків внаслідок бойових дій зафіксовано п’ять пожеж сухої трави чагарників та сміття на відкритих територіях м. Миколаєва, Миколаївського і Баштанського районів області. Загальна площа яку пройшов вогонь склала понад 1,5 га. Постраждалих та травмованих немає. До гасіння залучались чергові караули 20, 5, 19 та 1 державних пожежно-рятувальних частин Головного управління ДСНС України у Миколаївській області.

Ще одна пожежа внаслідок ворожих обстрілів виникла ввечері у м. Миколаєві. Зайнялися гаражі в одному із автокооперативів Інгульського району. Силами вогнеборців 4 ДПРЧ та чергової зміни оперативно-координаційного центру пожежу площею 200 кв. м ліквідовано в найкоротші терміни. Внаслідок події знищено шість гаражів та два автомобілі. Для підвозу води залучалась водовозка аварійно-рятувального загону спеціального призначення. На місці також працювала аварійна бригада АТ “Миколаївобленерго”.

Leave a Reply