18.05.2022

Миколаївців закликають приєднатися до маршу вишиванок у онлайн форматі

Вже цього четверга, 19 травня, українці також будуть святкувати Всесвітній День Вишиванки. За 16 років існування цього свята, його не скасовували жодного разу – не став перепоною і напад росії на нашу країну.

Про це повідомила організаторка маршів вишиванок у Миколаєві Катерина Стоколяс-Литвиненко.

«Засновниця свята Леся Воронюк повідомила, що цього року не скасовуватимуть його теж. Бо Україна захищає не лише свої кордони, але і свою культуру та духовність. «Вже сьогодні Україна є своєрідним щитом, бронею не тільки Європи, а й загалом всього цивілізованого світу. Власне, саме тому цього року слоган Дня вишиванки звучить так: «Вишиванка – духовна броня українців, а Україна – броня світу», – каже Леся. На жаль, цього року ми не проведемо Марш Вишиванок в цей день, що вже стало доброю традицією в Миколаєві. Але ми можемо за бажанням надіти свої сорочки, сфотографуватися і виставити фото у себе на сторінках в соцмережах», – зазначила вона.

Катерина підкреслила, що вишиванка – це наша ідентичність, символ нашої любові, наш талісман та оберіг.

«Вона об’єднує всіх нас в одному бажанні – перемогти зло, перемогти росію. Нехай вишиванки додатуть нам оптимізму, світла і віри в нашу перемогу», – резюмувала вона.

Нагадаємо, що у мирні часи марш вишиванок збирал тисячі патріотично налаштованих мешканців Миколаєва та проходив по центральним вулицям міста.

Джерело: СВІДОК.info

Leave a Reply