23.02.2022

Виконком міської ради попередньо розглянув Програму «Сприяння територіальній обороні міста Миколаєва на 2022-2024 роки»

23 лютого виконком попередньо розглянув та погодив проєкт рішення міської ради «Про затвердження цільової Програми «Сприяння територіальній обороні міста Миколаєва на 2022-2024 роки».

Про це повідомляє відділ інформаційцного забезпечення департаменту міського голови.

Метою Програми є створення належних умов для виконання завдань за призначенням окремим батальйоном територіальної оборони міста Миколаєва, підвищення рівня громадської безпеки і порядку, розвиток інфраструктури та підтримка громадських ініціатив у сфері безпеки, організація руху опору та підготовки громадян України до національного спротиву, фінансування заходів територіальної оборони місцевого значення.

Як повідомив начальник відділу з організації оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами міської ради Ігор Оніщенко, наразі місто на 100% готове забезпечити потреби батальйону територіальної оборони Миколаєва.

Відповідно до тексту документу, обсяги та джерела фінансування заходів Програми передбачається здійснювати за рахунок коштів міського бюджету, виходячи з конкретних завдань у межах наявного фінансового ресурсу.

Leave a Reply