05.03.2022

Яка ситуація у Первомайську станом на 5 березня?

Станом на п’яте березня ситуація в місті Первомайськ, що на Миколаївщині, стабільна та контрольована.

Об’єкти життєдіяльності та інфраструктури функціонують безперервно. Про це розповів Первомайський міський голова Олег Демченко.

“Звертаюсь до всіх мешканців Первомайської громади не дестабілізувати ситуацію. Я перебуваю на місці. Усі заступники та керівник і весь особовий склад виконкому працює у звичайному режимі. Усі перебувають на місцях”, — розповідає Олег Демченко.

У місті перебоїв з водопостачанням, теплом, газопостачанням немає. Усім необхідним вся громада забезпечена. Будь-яких потреб станом на п’яте березня немає.

За словами міського голови, масових виїздів людей у Первомайську не зафіксовано. Олег Демченко розповідає, що дехто виїжджає, але за власним бажанням. Усі підприємства працюють в штатному режимі.

Міський голова нагадую також, про заборону продажу алкоголю та перебування цивільних на вулицях міста у період з 19.00 до 6.00, коли в громаді діє комендантська година. Під час сигналу «повітряна тривога» необхідно терміново йти в укриття.

Він закликав усіх волонтерів діяти централізовано та координувати свої дії з Оперативним штабом, що працює в місті цілодобово. Крім того, потрібно зберігати спокій, не піддаватися паніці та не вестись на плітки та брехню, що розповсюджується в соціальних мережах псевдо патріотами та «диванними» захисниками.

Довіряти потрібно лише офіційним каналам державних органів влади.

Соломія Бояр

Leave a Reply