01.08.2022

Яка ситуація з водою у Миколаєві: в обласній раді пояснили потреби

Проблема з питною водою у Миколаєві, який потерпає від постійних обстрілів, є найбільш нагальною. Містяни мають критичну потребу у ній щоденно.

Про це повідомила 24 каналу голова Миколаївської обласної ради Ганна Замазєєва. За її словами, місту вкрай потрібно все, що стосується питної води.

Замазєєва розповіла, що благодійний фонд “Світлі справи” збирає допомогу для Миколаївщини. Люди допомагають як у грошовому вигляді, так і волонтерством.

За словами очільниці Миколаївської облради, загалом співпраця з фондом відбувається у різних варіаціях. До надання гуманітарної допомоги долучаються великі гуманітарні фонди, зокрема, з європейських країн і США.

-Але ж ми всі розуміємо, коли вони надсилають щось стосовно питної води, то вважають, що вирішили це питання на якийсь певний час. А ми її потребуємо поки що щоденно, – наголосила вона.

Адже, додала Замазєєва, та вода, яка є, лише технічна й не призначена для споживання. Нею навіть волосся неможливо нормально вимити.

Замазєєва зазначила, що за грошові пожертви фонд робить свердловини

-Ми зробили зараз такі водопої там, де люди можуть без перешкоди, без ліміту будь-якого безкоштовно набрати води стільки, скільки необхідно, – заявила вона.

За її словами, загалом у Миколаєві є багато місць, де можна робити такі свердловини та забезпечувати водою великі мікрорайони. Її очищають за допомогою фільтрів, щоб вода була придатна для пиття.

 

 

Leave a Reply