09.07.2018

Юні миколаївці беруть участь у Всеукраїнському етапі військово-патріотичної гри «Сокіл»

81

У м. Переяслав-Хмельницький Київської області проходить ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – Джура 2018: Наддніпрянська Січ».

Для участі у заході до Київської області з’їхалися 27 найкращих роїв з усіх областей України та міста Києва. Миколаївщину представляє команда-переможець ІІ етапу – рій «Сокіл» Миколаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №51 Миколаївської міської ради .

Гра розпочалася урочистим козацьким маршем центральними вулицями та історичними місцями Переяслава. Під час урочистого відкриття юних джур привітали представники громадських організацій, органів місцевого самоврядування та державної влади.

Протягом наступних 14 днів юні миколаївські джури змагатимуться за перемогу у 10 конкурсах, братимуть активну участь у різноманітних вишколах, майстер-класах, ватрах та гутірках, екскурсіях та екологічних акціях.

Майбутнє нації: на Миколаївщині завершився обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Нагадаємо, 8 червня завершився  обласний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що проходив на Миколаївщині за підтримки облдержадміністрації та обласного Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.  Загалом в обласному етапі гри взяли участь близько 250 чоловік із 19 команд від районів, міст, ОТГ, які є переможцями місцевих етапів гри.

Leave a Reply