17.05.2016

Южноукраїнського маніяка-педофіла заарештовано

8w3us6592h

9 травня в м. Южноукраїнськ відбувся безпрецедентний випадок – чоловік напав на десятирічних дівчаток, які грались на березі Південного Буга.

За словами очевидців він підійшов до двох подруг з приспущеними штанами та запропонував скупатись. Діти злякались і почали тікати, але злочинець схопив одну із них і почав роздягати. Інша дівчинка почала кликати на допомогу. Це почув місцевий рибалка.
Він не задумуючись, кинувся на голос, відкинув чоловіка, давши при цьому кілька стусанів і врятувавши дівчинку.
Ця подія шокувала місцевих жителів та найбільше здивував той факт, що суддею Южноукраїнського міського суду Оленою Волковою було обрано міру запобіжного заходу у вигляді підписки про невиїзд.
Обурені южноукраїнці в знак протесту зібрались під спорудою суду і після тривалого очікуваннями, нанесли фарбою на стіни: «Волкова отпустила педофіла. Волкова + хабар=закон».
Зверталися за роз’ясненнями до судді і депутати міськради. Вона, натомість, їх не дала, але зазначила, що готова нести відповідальність перед законом.
І вже сьогодні стало відомо, Апеляційний суд Миколаєва таки затримав зловмисника.
До речі, його ім’я Сергій Шпак. «Ухвалою Апеляційного суду від 16 травня поточного року судове рішення першої інстанції скасовано, прийнято нове рішення і Сергій Шпак, підозрюваний в здійсненні розпусних дій щодо малолітньої особи, передбачених ч.2 ст.156 КК України, узятий під варту в залі суду строком до 8 липня 2016 року».
Юрій ПРАВДА
Фото використано з сайту «Маю право».

Leave a Reply