03.05.2022

З 1 травня діють оновлені умови виплат допомоги для внутрішньо переміщених осіб

З 1 травня в Україні діють оновлені умови виплат для внутрішньо переміщених осіб, повідомив заступник голови Київської міської військової адміністрації Микола Поворозник.

“Зокрема, допомога надається внутрішньо переміщеним особам, які прибули з територій, де тривають активні дії або які перебувають у тимчасовій окупації чи оточенні. Також допомогу отримуватимуть внутрішньо переміщені особи, чиє житло зруйноване або непридатне для проживання внаслідок бойових дій, і які подали заявку на відшкодування відповідних втрат”, – написав Поворозник у фейсбуці.

Перелік територіальних громад, що розташовані в районі проведення воєнних дій або які перебувають у тимчасовій окупації, оточенні, затверджує Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

“Водночас виплату державної допомоги за березень і квітень 2022 року буде здійснено всім внутрішньо переміщеним особам, відомості про яких внесено до Єдиної інформаційної бази даних про внутрішньо переміщених осіб”, – уточнив Поворозник.

Щоб отримати статус внутрішньо переміщеної особи, необхідно звертатися до районних управлінь соціального захисту населення.

Leave a Reply