22.07.2018

Статистика загибелі людей на водних об’єктах Миколаївщини майже щотижня поповнюється подіями

DSC_0053Суботній день, 21 липня, не став виключенням. Рятувальниками проведено рейдове відпрацювання пляжних зон м. Миколаєва із залученням водолазного катеру типу річка-море.

Під час бесід фахівці ДСНС акцентували увагу городян на тому, що статистика травмування та загибелі людей на водних об’єктах області майже щотижня поповнюється подіями на воді, і добре коли мова йде про порятунок людей і щасливий фінал. Співробітники Служби порятунку нагадали правила безпеки під час відпочинку на річках, озерах та морі, пояснили що слід в першу чергу зробити, якщо ви стали очевидцями події на воді.

Як завжди, особливу увагу рятувальники звертали на батьків, які відпочивають з дітьми, наголосивши їм на необхідності підвищеної уваги до безпеки своїх чад.

На завершення надзвичайники залишали відпочиваючим профілактичні листівки застережливого змісту.

Подібні заходи цього дня пройшли в усіх містах та районах Миколаївської області.

Також, у Баштанському районі на річці Інгул та на гранітному кар’єрі поблизу с. Новоантонівка Новобузького району рятувальники забезпечували безпеку на воді під час змагань. Так, на узбережжі річки в Мар’ївському урочищі відбулись народні змагання з плавання на честь Семена Бойченка. Розпочався захід з пам’ятного запливу для усіх бажаючих. Потім плавці демонстрували свої навички у наступних стилях: батерфляй 50м (чоловіки, жінки), естафета 4х50м вольним стилем (школярі, колективи фізичної культури), 50м в/ст (чоловіки, жінки), 200м в/ст (чоловіки, жінки). В змаганнях прийняли участь представники 7 Державної пожежно-рятувальної частини. Почесне 3 місце у 50м вольним стилем серед дорослих чоловіків посів Володимир Чернишов, начальник караулу підрозділу.

Наразі гранітному кар’єрі тривають змагання з акватлону та вправ з порятунку людей на воді. І серед спортсменів є співробітники Служби порятунку Миколаївщини. Про результати стане відомо пізніше.

Leave a Reply