23.05.2022

За добу 22 травня рятувальники погасали чотири пожежі на Миколаївщині

За добу 22 травня підрозділи Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Миколаївській області ліквідували чотири пожежі, одна з яких сталася внаслідок обстрілів російськими військами.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України в Миколаївській області.

Так, через потрапляння боєприпасів та їхніх уламків на вулиці Космонавтів у селищі міського типу Первомайське Миколаївського району загорілися дві господарчі будівлі. Площа загоряння склала 100 квадратних метрів.

Через необережне поводження з вогнем загорілися дві дерев’яні споруди на вулиці Чехова у місті Нова Одеса. На площі вісім квадратних метрів вогонь загасили рятувальники 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини 2-го пожежно-рятувального загону.

На вулиці Петра Дужого у селі Лоцкине Баштанського району горіла літня кухня. Пожежу на площі 60 квадратних метрів загасили рятувальники 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини 3-го пожежно-рятувального загону. Причина пожежі наразі невідома.

А у селі Чорноморка Чорноморської територіальної громади через необережне поводження з вогнем зайнялася суха трава. Рятувальники загасили полум’я на площі 250 квадратних метрів.

Leave a Reply