28.02.2022

 За добу на Миколаївщині сталося шість пожеж, одна людина загинула

На території Миколаївської області протягом 27 лютого зареєстровано шість пожеж. Один чоловік загинув.

Про це розповів речник державної служби з надзвичайних ситуацій в області Артем Вагін.

“З них одна у житловому будинку на вулиці Комарова, смт Доманівка. Загинув чоловік 1968 року народження. Одне загоряння сміття у не експлуатованій будівлі у залізничному селищі міста Миколаєва. Ліквідовано дві пожежі сухої трави на відкритій території загальної площею 9 га, обидва випадки сталися у Первомайському районі. Також ліквідовано пожежу у місті Первомайську, де існувала загроза перекидання вогню на автозаправочну станцію та житлові будинки”, — сказав Артем Вагін.

За словами Артема Вагіна, рятувальникам вдалося не допустити збільшення площі займання.

Ще одна пожежа ліквідована у недобудованій будівлі на вулиці Гетьмана Мазепи в селищі міського типу Первомайське, Первомайської територіальної громади.

“На всі випадки забезпечено оперативне реагування і ліквідація цих всіх пожеж. Також до гасіння останньої пожежі було залучено місцеву пожежну охорону Первомайська”, — розповів Артем Вагін.

Мешканців міст та селищ області рятувальники просять не підходити до невідомих та підозрілих предметів, тим паче брати в руки. Потрібно повідомити людей, які перебувають поряд, за можливості відмітити місце та обов’язково зателефонувати за номерами – 101, 102.

Leave a Reply