30.05.2022

За добу рятувальники Миколаївщини ліквідували 4 пожежі, одна з яких виникла внаслідок ворожих обстрілів

За чергову добу підрозділи Головного управління ДСНС України у Миколаївській області ліквідували 4 пожежі, одна з яких виникла внаслідок ворожих обстрілів.

Про це повідомляє ГУ ДСНС України в Миколаївській області.

Через потрапляння боєприпасів та їх уламків внаслідок бойових дій, виникла пожежа аптеки та магазина Площі Свободи м. Новий Буг Баштанського району. До місця направлено черговий караул 20 державної пожежно-рятувальної частини 3 ДПРЗ Головного управління ДСНС України у Миколаївській області. О 03:04 вогнеборці ліквідували пожежу на площі 45 кв. м;
Через необережне поводження з вогнем черговим караулом 4 ДПРЧ 2 ДПРЗ ліквідували горіння сміття в підвальному приміщені 14 поверхового житлового будинку на вул. Космонавтів м. Миколаєва. Пожежу о 13:00 ліквідовано на площі 15 кв. м,
Причина пожежі житлового будинку на вул. Кузнечній с. Ракове Вознесенського району. Вогнеборці 12 ДПРЧ 4 ДПРЧ ліквідували горіння на площі 25 кв. м, врятувавши житловий будинок від повного знищення.

Необережне поводження з вогнем призвело до займання сміття в одноповерховій будівлі, яка не експлуатується на вул. Артилерійській м. Миколаєва. На площі 5 кв. м вогонь загасили рятувальники 2 ДПРЧ 2 ДПРЗ.

Leave a Reply