27.10.2015

За фактом зриву виборів в Маріуполі завели справу

1703966

Місцеві вибори в Маріуполі не відбулися через відсутність бюлетенів.


 

За фактом зриву голосування на місцевих виборах в Маріуполі 25 жовтня відкрито кримінальну справу, повідомляє прес-служба міліції Донецької області.

Правоохоронці почали перевірку подій, які відбувалися в Маріуполі і призвели до зриву виборчого процесу. “Відомо, що 25 жовтня 2015 через відсутність бюлетенів для голосування не змогли розпочати свою роботу 205 виборчих дільниць Маріуполя, через що жителі міста були позбавлені права взяти участь у місцевих виборах”, – йдеться в повідомленні.

Винним у зриві виборів у місті загрожує тюремний строк від 3 до 7 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк від 2 до 3 років.

“В рамках відкритого кримінального провадження правоохоронцями буде проведено повне, всебічне розслідування даних подій, з’ясовані всі чинники, які вплинули на виборчий процес у м Маріуполі, в тому числі перевірено діяльність Маріупольської міської виборчої комісії та надана правова оцінка всім встановленими фактами”, – прокоментував ситуацію начальник донецької міліції В’ячеслав Аброськін.

Як повідомлялося, Маріупольський виборчком відмовився приймати виборчі бюлетені, надруковані в друкарні газети “Приазовский рабочий”. Таке рішення було прийнято через знайдені розірвані бюлетені, а також помилки в них. Члени виборчкомузвернулися до ЦВК з проханням перенести дату виборів в Маріуполі.

Leave a Reply