17.02.2022

За неправомірну вигоду судитимуть екс-заступника начальника райвідділу поліції

Вимагав неправомірну вигоду від підлеглих – судитимуть екс-посадовця райвідділу поліції.

Миколаївська обласна прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього тимчасово виконувача обов’язків заступника начальника Баштанського райвідділу поліції за фактом вимагання ним неправомірної вигоди від своїх підлеглих за не перешкоджання їх службовій діяльності (ч.3 ст.368 КК України).

Слідством встановлено, що підполковник поліції вимагав від підлеглих брати неправомірну вигоду від водіїв транспортних засобів за непритягнення їх до адміністративної відповідальності за порушення ПДР для подальшої передачі йому. У разі ненадання грошових коштів посадовець погрожував створенням підлеглим штучних перешкод у службовій діяльності та звільненням з лав Національної поліції України за начебто виявлені дисциплінарні порушення.

15 вересня 2021 року під час отримання неправомірної вигоди в сумі 12000 грн його протиправна діяльність була припинена.

На даний час поліцейський звільнений з органів Нацполіції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Пресслужба Миколаївської обласної прокуратури

Leave a Reply