01.07.2022

За розтрату бюджетних грошей оголошено підозру голові сільради

Розтрата бюджетних коштів при ремонті території Артезіанської свердловини – колишньому Підгороднянському селищному голові повідомлено про підозру.

За процесуального керівництва Первомайської окружної прокуратури повідомлено про підозру колишньому Підгороднянському селищному голові за фактами розтрати чужого майна шляхом зловживання службовим становищем, вчинене повторно, (ч. 3 ст. 191 КК України) та видачі службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 1 ст. 366 КК України).

За даними слідства, у 2019 та у 2020 році між Підгороднянською селищною радою та приватним підприємством укладено два договори підряду щодо капітального ремонту зони санітарного захисту Артезіанської свердловини.

Представник замовника – селищний голова, маючи умисел на розтрату бюджетних коштів, підписав та видав офіційні документи, які містили завідомо неправдиві відомості стосовно фактично виконаних робіт, завищивши їх обсяги та вартість.

На підставі недостовірних документів на рахунок підприємства безпідставно перераховано понад 110 тис грн бюджетних коштів.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Leave a Reply