14.09.2016

За травмування перехожих судитимуть посадовця комунального підприємства Вознесенська

1460958459-7679-zakarpattyanetuaПрокуратура подала до суду обвинуальний акт стосовно посадовця комунального підприємства Вознесенська за порушення правил безпеки під час виконання робіт.

За процесуального керівництва Вознесенської місцевої прокуратури завершено досудове розслідування та 12.09.2016 скеровано до суду обвинувальний акт стосовно посадової особи комунального підприємства Вознесенської міської ради за ч.2 ст.272 КК України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою на підприємстві особою, яка зобов’язана їх дотримувати, якщо це порушення спричинило тяжкі наслідки).

Під час досудового розслідування встановлено, що службова особа комунального підприємства, будучи відповідальною за проведення робіт з підвищеною небезпекою, в порушення вимог законодавства 23.06.2016 організувала та розпочала роботи по улаштуванню зовнішнього водоводу та каналізації біля виставково-торгівельного центру по вулиці Київській у м. Вознесенську, що призвело до обвалу стіни траншеї.

Унаслідок зсуву ґрунту травмовано двох перехожих – місцевих мешканців, які отримали середні та тяжкі тілесні ушкодження.

Санкція даної статті передбачає покарання у вигляді обмеження волі на строк до п’яти років або позбавлення волі на строк до восьми років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.
Прес-служба прокуратури  Миколаївської області

Читайте також: “На 40 квадратних метрів я не збіднію” – мер Первомайська про рішення Апеляційного суду

Leave a Reply