25.03.2022

За тиждень росіяни здійснили 60 кібератак на інфраструктуру України

Кібервійна – це складова війни росії проти України.

У зазначений період росія продовжувала здійснювати кібератаки на критичну інформаційну інфраструктуру та державні організації України.

«Кількість атак зростає, проте більшість із них – безуспішні. Навіть ті, які досягають успіху, майже не впливають на роботу критичної інформаційної інфраструктури. Проте ми не спостерігаємо таких серйозних активностей, які були на початку року», – зазначив під час брифінгу 23 березня заступник Голови Держспецзв’язку Віктор Жора.

Загалом протягом 15–22 березня Урядова команда реагування на комп’ютерні надзвичайні події CERT-UA зафіксувала 60 кібератак.

Нагадаємо, що Держспецзв’язку спільно з колективами найкращих українських компаній з кібербезпеки та провідними світовими виробниками рішень запровадила ешелонований кіберзахист для держави та бізнесу.

Будь-яка компанія в Україні може звернутись до CERT-UA і отримати адресну допомогу у захисті від DDoS-атак, моніторингу безпеки, міграції в хмарні середовища, розгортанні сучасних систем захисту від кіберзагроз ваших робочих станцій і серверів тощо.

Leave a Reply