11.05.2022

Загарбники грабують елеватори у Запорізькій та Миколаївській областях

Окупанти вивозять вкрадену продукцію з елеваторів Групи компаній «Прометей», що розташовані на тимчасово захопленій території Запорізької та Миколаївської областей.

Зокрема, йдеться про викрадення зернових, олійних, а також мінеральних добрив з елеваторів «Пологівського» та «Снігурівського», передає Укрінформ з посиланням на повідомлення пресслужби компанії у Фейсбуці.

Як уточнили в компанії, з території зерносховищного комплексу «Пологи» загарбники незаконно вивезли понад 100 тонн мінеральних добрив, які призначалися для реалізації фермерам у рамках програм підтримки сільгоспвиробників – партнерів ГК «Прометей».

Крім того, відомо про понівечені приміщення, оргтехніку, охоронну систему, а також про пошкоджену інфраструктуру окремих підрозділів елеватора.

У Снігурівського елеватора схожі проблеми. За словами директора зерносховищного комплексу Тараса Шруня, щодня з території підприємства загарбники вивозять насіння соняшника та мінеральні добрива.

Водночас у ГК «Прометей» повідомили, що продовжуватимуть забезпечувати роботу тих активів, що знаходяться на безпечних територіях. Підприємства здійснюватимуть господарську діяльність, дотримуючись норм українського законодавства.

Leave a Reply