11.05.2022

Захищаючи Корабельний район від ворога, загинули два воїни Вітовського батальйону ТРО

Внаслідок масованого артобстрілу Корабельного району міста Миколаєва російськими окупаційними військами 7 травня 2022 року, при виконанні бойових завдань із захисту України від ворога, загинули два воїни Вітовського батальйону ТРО – 46-річний Валерій Буйбаров та 27-річний Андрій Барановський.

Валерій Буйбаров (21.01.1976 р.н.) або «Добрий Бармалей», як він сам себе називав у соцмережі «Фейсбук», до війни мешкав у селі Шевченкове Миколаївської області. Він був рокером, затятим байкером та багатодітним батьком. Як кажуть його односельці, «он был шумный, но очень добрый человек».

У Шевченкове він був відомим ковалем, виготовляв різні вироби із заліза, тому багато місцевих жителів називали його не по імені, а просто «Кузнец»… З початком війни Валерій пішов добровольцем захищати рідну країну…

«Загинув наш друг Бармалей (Валерій Буйбаров). В нього залишилась дружина та четверо дітей.
Я впевнена, що навіть зараз він буде волати у кожне вухо руснявої наволочі своє традиційне:
«Байкери не сплять!»
Ми ініціюємо збір коштів для допомоги його родині:
5168752003462101 (Приват) Грубар Роман», — пишуть в соцмережі друзі Валерія Буйбарова.

Андрій Барановський (29.08.1994 р.н.) — із Слівіно, він мріяв зайнятись власним бізнесом, планував бути в сфері вантажних перевезень… Після масштабного вторгнення російських окупантів в Україну одразу прийшов на захист Миколаївщини разом зі своїм батьком. Так вони і боронили рідну землю разом, поки в той злощасний день ворог не обірвав життя Андрія.

Він був гарним товаришем, відповідальним співслужбовцем, чесним і відкритим, добрим, сміливим та мужнім, — згадують про Андрія його побратими.

Молодий чоловік дуже кохав свою родину. Без нього залишилися дружина та маленька дитина

Leave a Reply