13.07.2022

Зам Сенкевича під час війни отримують по 45 тисяч, а всім працівникам мерії урізали зарплати

Частина співробітників мерії перебувають “у простої”.

Заступники Миколаївського міського голови сьогодні отримують близько 45 тисяч гривень, тоді як усім працівникам мерії через війну довелося урізати платню. Про це в інтерв’ю виданню “Страна” повідомив міський голова Олександр Сенкевич.

“Близько 45 тисяч гривень (отримують заступники, – прим.). Є люди, яким я без докору совісті ставлю хорошу зарплатню. Це ті люди, які в перші місяці виїжджали до зони бойових дій та витягували кинуту російську техніку. В умовах війни вони ефективні та працюють 24/7.

Якщо після війни люди будуть злими на мене за такі дії, мені простіше не піти на вибори, ніж бути з цими працівниками у важких ситуаціях нечесним. На жаль, більшість людей оцінюють не тому, що ви зробили, а тому, що не зробили”, — повідомив мер.

Сенкевич також зазначив, що всім чиновникам мерії Миколаєва через війну довелося урізати зарплату. Частина з них, за його словами, “перебувають у простої”.

“Має бути розуміння, що коли ми починаємо будувати нову державу, то топ-менеджери у цьому будівництві мають бути люди, які не думатимуть, як вкрасти, працюючи за 15 тисяч гривень. Це мають бути фахівці, які розумітимуть, що якщо вони підуть в управління територіями, а не приватний бізнес, вони запрацюють більше — як це колись було в Сінгапурі”, — також заявив мер міста Миколаєва.

One Response to Зам Сенкевича під час війни отримують по 45 тисяч, а всім працівникам мерії урізали зарплати

Leave a Reply