02.06.2022

Зеленський: Лінія фронту в Україні – понад 1000 кілометрів, рф задіяла всі боєздатні війська

Бойові дії в Україні тривають на понад одній тисячі кілометрів фронту, росія задіяла проти українців усі свої боєздатні військові формування.

Про це заявив Президент Володимир Зеленський у зверненні до політиків і народу Люксембургу, повідомляє Укрінформ.

«Бої тривають на величезній території від міста Харків на сході нашої країни до міста Миколаїв на півдні. По прямій між ними – 454 кілометри. Але якщо подивитися на всю лінію фронту, а вона, звісно, не є прямою, то ця лінія – більш ніж тисяча кілометрів. Тільки уявіть! Постійні бойові дії, які розтягнулися по фронту у понад тисячу кілометрів», – зазначив глава держави.

Зеленський підкреслив, що українці змушені захищатися фактичної від усієї російської армії – усі боєздатні російські військові та всі військові формування рф, за його словами, задіяні в агресії.

Також Президент наголосив, що щоденно Україна потерпає від російських ракетних ударів. Він розповів, що лише за минулу добу росія застосувала 15 різних крилатих ракет, а за весь час із 24 лютого – 2478 ракет, більшість із яких били по цивільній інфраструктурі.

«Окупанти втратили загиблими вже більше 30 тисяч свої солдатів, це більше, ніж Радянський Союз втратив за 10 років війни в Афганістані, більше, ніж росія втратила за дві чеченські війни, але це не зупиняє росію. Ця держава готова ще втрачати і вбивати», – додав Зеленський.

Leave a Reply