07.03.2022

Зеленський закликає Захід закрити небо або надати потужну зброю

Президент України Володимир Зеленський закликає країни світу прийняти рішення: закрити небо над Україною або надати свою силу чи зброю, і тим самим допомогти не тільки нашій державі, але й собі.

Про це він заявив у своєму відеозверненні, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Скільки ще потрібно смертей і втрат, щоб убезпечити небо над Україною? Чим мирні люди у Харкові чи Миколаєві відрізняються від Гамбурга або Відня? Ми чекаємо рішення. Очищення неба. Або силою, яка у вас є. Або ви дасте нам бойові літаки і засоби протиповітряної оборони, які дадуть нам потрібну силу. Це допомога, яку світ повинен надати не просто Україні. А собі. Щоб довести – людяність переможе. Якнайшвидше”, – сказав Президент.

Він нагадав, що вночі російські загарбники вдарили по житлових масивах Миколаєва з реактивної артилерії, били спальні райони мирного Харкова, били по інших містах України.

Жодного воєнного сенсу. Просто терор”, – наголосив Зеленський.

Крім цього, нагадав він, ворог тримає в заручниках мешканців Ірпеня, Бучі, Гостомеля та багатьох інших міст та містечок, селищ, які окупанту вдалось захопити. Але це тимчасово, поки не отримають покарання, підкреслив глава держави.

А вони отримають. Наші Збройні Сили знають, як це робити. Ворог втомлений. Деморалізований. Вони прийшли на нашу землю шукати те, чого тут ніколи не було. Боягузтво. Згоду на рабство”, – сказав Президент.

Він зауважив, що будь-якій нормальній людині страшно дивитись на згорілі будинки, зруйновані панельні багатоповерхівки, знищені звичайні машини ракетами, авіабомбами, “градами”, мінометами.

Відчуття – ніби це в іншій країні. Але це в нашій країні. В нашій. Яка завжди хотіла миру більш за все”, – підкреслив Зеленський.

Leave a Reply