01.07.2022

Житель Миколаєва агітував “рускій мір” – його затримали

За даними слідства, чоловік у соціальних мережах публічно  підтримував рішення і дії рф та заперечував її збройну агресію проти України.  

Викрили та отримали докази причетності 59-річного чоловіка до колабораційної діяльності дізнавачі Миколаївського районного управління спільно з прокуратурою міста. Нині за свої протиправні дії йому загрожує покарання у вигляді позбавлення права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк до 15 років.

–  У ході розслідування правоохоронці встановили, що під час воєнного стану чоловік за допомогою свого мобільного телефону створив сторінку у одній із соціальних мереж, де поширював пости на підтримку рішень і дій рф та заперечував її збройної агресії проти України, – розповідає керівник відділу дізнання ГУНП Денис Чуб.

20 червня поліцейські повідомили про підозру миколаївцю за фактом ч. 1 ст. 111-1 КК України «Колабораційна діяльність»

28 червня дізнавачі закінчили розслідування та направили кримінальні провадження до окружної прокуратури м. Миколаєва, яка скерувала обвинувальний акт до суду для розгляду по та прийняття рішення згідно з нормами чинного законодавства.

Відділ комунікації поліції Миколаївської області

Leave a Reply