31.05.2022

Жителі Первомайського району під час війни продовжують облагороджувати території

Жителі громад Первомайського району під час війни продовжують облагороджувати свої території.

У старостинських округах Первомайської міської громади продовжується весняний благоустрій.

Було проведено грейдерування доріг у селі Кінецьпіль. Провели покіс трави та привели до порядку ландшафт узбіч і зелених зон у селі Підгородна. На вулицях міста Первомайськ працювала здійснено технічне підмітання дорожнього покриття та очищення бордюрів від сміття та бруду. Було вивезено багатотонне стихійне сміттєзвалище в мікрорайоні «Коттеджі».

Про це повідомляє Первомайська районна військова адміністрація.

Напередодні Дня захисту дітей виконувалися роботи по встановленню сучасних, спортивних, вуличних тренажерів. Було встановлено спортивний комплекс, тренажери для тренування м’язів преса, рук, ніг і спини, якими можуть вільно користуватися всі охочі.

У Кривоозерській селищній раді, біля адмінбудівлі, впорядковано квітники.

В Берізківському старостинському окрузі цієї громади облаштовано місце відпочинку односельчан, а в Секретарському та Тридубському старостинських округах скошено траву та обрізано дерева біля сільських соціальних закладів.

Кривоозерська селищна громада продовжує надавати гуманітарну допомогу соціально незахищеній категорії мешканців громади та переселенцям.

Врадіївська селищна рада передала військове спорядження для наших воїнів на передовій, а саме бронежилети, захисні наколінники та рукавиці.

Leave a Reply