12.05.2022

Жителька Миколаєва, сховавшись у Львові, підтримувала російських окупантів

У своїх постах вона визнавала правомірним збройне вторгнення РФ на суверенну територію України.

За даними слідства, з 16 березня по 10 квітня 2022 року проросійськи налаштована жінка на своїй особистій сторінці у соціальній мережі Facebook публікувала дописи із висловами, які заперечували факти вбивств російськими військовослужбовцями мирного населення України та вчинення ними інших воєнних злочинів на території нашої держави.

Оперативники СБУ зібрали великий масив інформації щодо протиправної діяльності жінки. Встановлено, що українка, яка нещодавно повернулася з рф, вела антиукраїнську діяльність та підтримувала агресію росії.

Зокрема на своїй сторінці у Facebook лиходійка поширювала дописи, щодо успішного захоплення України російськими військами та зверталась до українців з проханням поширювати інформацію про позиції ЗСУ. Таким чином вона закликала допомагати російській армії «визволити» Україну від нацистів.

За процесуального керівництва прокурорів Львівської обласної прокуратури повідомлено про підозру мешканці Миколаївської області у поширенні матеріалів, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною та заперечення збройної агресії Російської Федерації проти України (ч. 2 ст. 436-2 КК України).

Суд обрав підозрюваній запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

Офіс Генпрокурора

Leave a Reply