10.05.2022

ЗСУ деблокували понад 1000 населених пунктів

Українські сили оборони з початку повномасштабного вторгнення російських військ деокупували 1003 населені пункти, у 70% з яких відновили роботу місцева влада.

Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко на брифінгу.

«Продовжується відновлення інфраструктури звільнених від окупантів територій. На деокупованих територіях – на сьогодні це 1003 населені пункти – розгорнуто роботу гуманітарних штабів обласних військових адміністрацій та ДСНС», – сказав він.

Також Тимошенко розповів, що органи місцевого самоврядування заробили у 70% цих міст та сіл, а поліція відновила роботу майже у 600 деокупованих населених пунктах.

За його словами, розмінування вже проведено у 224 населених пунктах.

Крім того, заступник керівника ВП зазначив, що автомобільне сполучення відновлено на 70%, залізничне – на 42%.

Водночас Тимошенко поінформував, що газове забезпечення відновлено у 650 населених пунктах, електроенергія – у 83% звільнених міст та сіл, водопостачання та водовідведення – у 60%, робота АЗС – у 49%, послуги мобільного зв’язку та Інтернету відновлено у 720 населених пункти.

Він також додав, що банки працюють у 300, а Укрпошта відновила надання своїх послуг майже у 800 деокупованих населених пунктах.

24 лютого російська федерація розпочала новий етап війни проти України – повномасштабне вторгнення, російські загарбники обстрілюють і бомбять мирні міста та села України, знищують інфраструктуру, катують та вбивають мирне населення.

Джерело: Укрінформ

Leave a Reply