05.07.2022

ЗСУ відкинули російський штурм у напрямку Долини на Донеччині – Генштаб

Російські війська продовжують обстріли військових позицій та цивільних об’єктів на різних напрямках, повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України вранці 5 липня.

Водночас на Волині та Поліссі ситуація суттєво не змінилася – на думку командування, зберігається загроза ракетних та авіаційних ударів з території Білорусі. На Харківщині російські війська зосередилися на утриманні зайнятих рубежів.

«На Слов’янському напрямку ворог здійснював артилерійські обстріли неподалік Краснопілля, Первомайського, Нової Миколаївки, Богородичного, Адамівки, Долини, Мазанки, Дібрівного, Чепіля та Мосьпанового. Штурм противника в напрямку населеного пункту Долина українські воїни успішно відбили. Окупантів відкинуто», – повідомляє штаб.

На Донбасі російська армія зосередила зусилля на встановленні контролю над територією Луганської області в її адміністративних межах, намагається відновити транспортну інфраструктуру в тилових районах.

На Донеччині загарбники ведуть штурмові дії в напрямку Новолуганського, «мають частковий успіх» у напрямку Спірного, тривають бої.

На півдні України Росія зосередилася на недопущенні просування українських підрозділів. За зведенням, українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи продовжують завдавати ударів по складах російських військ і скупченнях особового складу, зокрема, на Херсонщині.

«Російські окупанти деморалізовані та вишукують будь-яку можливість отримати легкі поранення. Вдаються до самоскалічень та різноманітних симуляцій поганого здоров’я. Тільки, щоб живими повернутись до Російської Федерації», – заявляє українське командування.

Leave a Reply