07.06.2022

ЗСУ завдали ударів по скупченням армії рф на Херсонщині

Ситуація в нашій зоні відповідальності залишається стабільно напруженою.

Повідомляє Оперативне командування “Південь”.

Продовжуються бойові дії по зайнятих рубежах.

Ворог вперто б’є по реактивними системами залпового вогню по населеним пунктам в напрямку просування наших військ.

Так вночі було вкрито вогнем Велику Костромку, де зруйновано два приватних будинки, одна цивільна особа поранена. А також нанесено удар по Баштанці.

Ворожим вогнем зруйновано будівлі районної адміністрації та спортивної школи, а також приватний будинок. Двоє місцевих мешканців загинули, один отримав поранення.

На окупованій Херсонщині, на внутрішніх блокпостах, рашисти отримали дозвіл свого командування розстрілювати цивільних, які здаються їм підозрілими. Навіть перевіряючи вантажівки з сільгосппродукцією, окупанти готові нищити все без розбору.

З метою відновлення втраченого положення ворог, за підтримки артилерії та армійської авіації, здійснив наступальні дії в напрямку Лозове – Біла Криниця, успіху не мав.

Для уточнення позицій наших військ застосовував БПЛА, вів повітряну розвідку.

Протягом ночі нашими ракетно-артилерійськими підрозділами виконано близько 70 вогневих завдань. Втрати ворога уточнюються.

На Одещині продовжуються контрдиверсійні заходи та роз’яснювальна робота серед населення щодо застережень та обмежень в умовах воєнного стану.

Корабельне угруповання ворога контролює північно-західну частину Чорного моря, блокуючи судноплавство.  Загроза ракетних ударів з моря залишається високою. На даний час в наявності 4 кораблі та 1 підводний човен, споряджені 36 крилатими ракетами. Також імовірна атака стратегічною авіацією.

Дотримуйтесь заходів та алгоритмів безпеки. Пильнуйте ситуацію і дії підозрілих осіб, інформуйте компетентні органи, не розголошуйте відомостей про діяльність та переміщення наших підрозділів, роботу ППО, авіації, ВМС, інших сил оборони.

Необхідна інформація доводиться офіційними джерелами встановленим порядком.

Тримаймо стрій! Разом до перемоги!

Leave a Reply