07.12.2016

Врадіївський “князьок” Ханагян планує “державний переворот»

hanagan

Юрій Ханагян

У Врадіївці, Миколаївської області, найближчим часом планується “зацькувати” голову місцевої райдержадміністрації Василя Жосана і тим самим примусити його покинути пост. Про це “Миколаївській правді” стало відомо з достовірних джерел.
Провокаційні акції будуть проводитися перед будівлею РДА, навіть намети будуть.

Нинішній голова державної адміністрації Врадіївського району “кісткою в горлі” стоїть у місцевої мафії, яка десятиліттями творила в районі все, що хотіла. Звісно, за підтримки таких же «мафіозі» з обласного центру, які за хабарі закривали очі на будь-який «безпрєдєл». У такому середовищі, як риба у воді, завжди гарно почувався й швидко розбагатів Юрій Ханагян.
Фермер, який заробив капітал на обмані селян та захваті й назаконному розорюванні земель, про що неодноразово повідомлялось в ЗМІ, звик тримати місцеву владі «на зарплаті”.
Тому, впродовж багатьох років його “діяння” залишались непоміченими для місцевих чиновників, із прокурорами включно. А звернення десятків обманутих та пограбованих врадіївчан та жителів району до правоохоронних структур були приводом просто насміхатися над безпорадністю звичайних людей. Діяла відпрацьована система відкатів та хабарництва, яка влаштовувала і Ханагяна, і міліцію з прокуратурою, наближених до владної годівниці.

Так було до «регіоналів» і при них, так продовжилося при «губернаторі» Мерікові. Ханагян свавільничав як хотів, всім платив і відкуплявся.

Та з нинішнім головою РДА Василем Жосаном у пана Ханагяна, м’яко кажучи, «стосунки не склалися” — новий голова РДА виявився непродажним. Тож не здатний відмовитися від злочинних схем збагачення як самого себе, так і своїх покровителів з Миколаєва, Юій Ханагян вирішив раз і назавжди позбутися неугодного голови РДА.

В першу чергу планується провести масову інформаційну атаку щодо Василя Жосана. Перед найбільш відомими обласними виданнями стоїть задача вилити максимум “бруду” на керівника райадміністрації. І всіляко дискредитувати його як держслужбовця. А оскільки «свіжих гріхів» за Жосаном не водиться, то кляузники будуть намагатися знайти їх у далекому минулому, за часів роботи Василя Петровича головою Березанської РДА. Дарма, що вже давно й багато разів доведено, що всі винувачення у службових порушеннях Жосана були «висмоктані з пальця» — замовник платить щедро, тож будуть дурити читачів, перемиваючи старі помиї.

Замовні публікації — це фундамент, на якому базуватимуться звернення до президента, генпрокурора, губернатора “обурених” врадіївчан, підконтрольних громадських організацій, і самого Ханагяна. А щоб ці звернення отримали результативний хід, сприятимуть деякі народні депутати,які зараз наближені до губернатора О. Савченка, а з Ханагяном вже давно мають «спільні справи». Безсумнівно, і грошима буде «підмазано», щоб брехливі кляузи легше рухалися «вгору».

Також відбуватиметься блокування роботи держустанови шляхом організації пікетів та мітингів. А задля створення штучного широкого резонансу, «щоб почули на Банковій», буде викорастано центральні телеканали. Звісно, за чималі гроші: коли миколаївські ЗМІ «купуються» за декілька сотень доларів, то київські — за десять-пятнадцять тисяч «зелених».

Всі затрати Ханагян розраховує швидко компенсувати при підконтрольниому йому голові райдержадміністрації, якого він поставить на зміну Василю Жосану. Навіть та сотня тисяч доларів, яка піде вже безпосередньо на хабар за «свого» кандидата, хто б він не був. Достатньо буде вичавити “останні соки” з обездолених селян і задіяти ще більше схем грабунку громад Врадіївщини.

Чи розуміє голова обласної державної адміністрації, які брудні ігри довкола нього ведуться? Дурнів серед людей тепер вже мало — всі все розуміють, та й Ханагян своєю «дружбою» з О.Савченком і зв’язками з народними депутатами Д. Макарьяном і В. Підберезняком хвалиться і лякає всіх на кожному кроці.

Автор: Тетяна Зайцева

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *