02.08.2016

Злочинна епопея Ханагяна на Врадіївщині

1

Жителі села Краснопіль Врадіївського району та керівництво села вкрай обурені постійними протиправними вчинками керівника ПП ВКП «КАРО» Юрія Ханагяна. 

Ханагян, незважаючи на неодноразові попередження та вимоги керівництва села, не платячи ані копійки оренди за землю та, «плюючи» на українську законність, безоплатно з 2013 року використовує 81 га ріллі Краснопільської сільської ради.

Правоохоронні органи, реагуючи на скаргу Краснопільського сільського голови, відкрили кримінальне провадження № 42015150220000000221 від 01.07.2015 по самовільному зайняттю земельної ділянки ч.1 ст.197 КК України. Але, судячи з терміну заведення справи, ніяких дій по розслідуванню не відбувалось.

Конфлікт ускладнюється тим, що у 2016 році на цій площі було надано учасникам АТО 40 га землі для ведення особистого селянського господарства.

Але Ханагян Юрій Карапетович «наплював» і на це рішення і у 2016 році на цих площах красується цариця полів – кукурудза, яку він посіяв.

Атовці пройняті рішучістю притягнути безпредєльщика до відповідальності та відверто заявляють, що не для того вони в зоні АТО ризикували своїм життям і здоров’ям, аби якийсь «зарвавшийся хам» користувався їхнім майном, яке зароблене потом і кров’ю.

Громадськість Краснопільської сільської ради та бійці АТО Врадіївського району ще надіються на законне вирішення проблеми захвату землі, адже наслідки можуть бути непередбачені.

Слово за вами, правоохоронці.

До речі, читаючи публікацію в інтернет –виданні «Преступности. Нет» за 02.08.2016 року «На Врадиевщине сельхозпредприятие «под крышей» районной власти ночью незаконно скосило поле с пшеницей свого конкурента» врадіївчани диву даються, оскільки інтернет – видання в данній статті нап’ялили на «вовка шкуру з вівці», адже Ханагян Юрій Карапетович на протязі багатьох років просто знущається над людьми та сільськими громадами Врадіївщини.

На що Врадіївська селищна рада та Гуляницька сільська рада відреагували рішеннями сесій, де, не чекаючи коли врешті-решт відреагують правоохоронні органи, просто осудили дії підступного керівника ПП ВКП «Каро» Ханагяна Ю.К. Така інформація надавалась Інтернет – виданню «Преступности. Нет» та іншим виданням, але з відомих чи не відомих причин пробитися в інтернет простір цих видань неможливо, хоча Ханагяну Ю.К. це вдається без напруження, коли забажається.

Читайте також: В Україні зменшать субсидії

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *