19.03.2022

98- річна ветеран війни прийшла у військкомат, щоб захищати Батьківщину

Під час Другої світової війни ця незвичайна жінка передала сотні шифрограм з ворожого тилу, двічі була поранена і зустріла перемогу в Берліні.

Незважаючи на поважний вік, колишня розвідниця продовжує вести активний спосіб життя. А кілька років тому виграла п’ять тисяч гривень у Володимира Зеленського на «Розсміши коміка»

98-річна ветеран Другої світової війни, полковник Ольга Іванівна Твердохлєбова після вторгнення РФ в Україну готова взяти до рук зброю та йти захищати свою країну.

Вона звернулася до військкомату, але їй відмовили у вступі до лав ЗСУ, оскільки жінці через два роки буде вже 100 років. Також вона розповіла, що Володимир Путін та Олександр Лукашенко звали її на військові паради до Москви та Мінська.

“До Путіна я навіть звертатися не хочу. Він такий шакал. Видно, що в нього там уже щось “чокнулося”. Я, наприклад, не хотіла б нікого вбивати, а на нього в мене навіть рука не здригнулася б. А Лукашенко – це путінська шістка. Він гірший за Путіна. Він – зрадник. Він нас називав братами, а тепер він проти нас посилає свої війська”, – сказала ветеран Другої світової війни.

Також вона закликала мам російських солдатів стати стіною за своїх дітей і не відправляти їх на війну в Україну. Крім того, Твердохлєбова додала, що перемога обов’язково буде за Україною.

“Я відчуваю, що ще може тиждень, може, трохи більше, і перемога буде за нами. Ми на своїй землі”, – додала вона.

М.Гаранін

Leave a Reply