20.03.2022

Чому в Україні продовжує існувати партія з прізвищем кремлівського карлика?

Рада національної безпеки та оборони України ухвалила рішення про призупинення діяльності проросійських партій під час війни. Про це повідомив Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні.

Тимчасово заборонені політичні партії – “Опозиційна платформа – За життя”, “Партія Шарія”, “Наші”, “Опозиційний блок”, “Ліва опозиція”, “Союз лівих сил”, “Держава”, “Прогресивна соціалістична партія України”, ” Соціалістична партія України”, партія “Соціалісти”, “Блок Володимира Сальдо”.

Проте на дев’ятому році війни з Росією, в Україні продовжує існувати партія, яка називається “Партія політики Путіна”. Вона офіційно зареєстрована у Мін’юсті разом із осередками у всіх великих містах.

Чому ця партія не потрапила до списку заборонених, залишається лише здогадуватися.

Згідно з реєстраційними документами, лідер партії — одесит Юрій Нєдєлько. Адреса одеського осередку партії збігається з місцем реєстрації.
Про це свідчать дані із держреєстру

Підприємство “ПАРТІЯ ПОЛІТИКИ ПУТІНА” (ППП) зареєстрована 16.01.2006 за юридичною адресою 65009, Одеська обл., місто Одеса, Приморський район, ФОНТАНСЬКА ДОРОГА, будинок 8/6, квартира 91. Керівником організації є НЕДЄЛЬКО ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ. На момент останнього оновлення даних 19.03.2022 стан організації – Не перебуває в процесі припинення.
Повне найменування юридичної особи
(cтаном на 19.03.2022)

ОДЕСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНИ ПАРТІЯ ПОЛІТИКИ ПУТІНА (ППП)
Скорочена назва

“ПАРТІЯ ПОЛІТИКИ ПУТІНА” (ППП)
Статус юридичної особи
(cтаном на 19.03.2022)

Не перебуває в процесі припинення
Код ЄДРПОУ

34024815
Дата реєстрації

16.01.2006 (16 років 2 місяці)
Уповноважені особи

  • НЕДЄЛЬКО ЮРІЙ ГРИГОРОВИЧ

Розмір статутного капіталу

0,00 грн.
Організаційно-правова форма

Політична партія
Форма власності

Недержавна власність
Види діяльності

Основний:
94.99 Діяльність інших громадських організацій, н. в. і. у.

Інші:
94.99 Діяльність інших громадських організацій, н.в.і.у.
Контактна інформація

Місцезнаходження юридичної особи:  65009, Одеська обл., місто Одеса, Приморський район, ФОНТАНСЬКА ДОРОГА, будинок 8/6, квартира 91

Телефон:  428079

Дата оновлення 20.07.2021

Київський центр партії політики Путіна розташований у колишньому будинку побуту на Борщагівці. Багаторічним засновником партії є екс-нардеп Олексій Ременюк. Йому та його сім’ї належить нерухомість у столиці. Близько 200 структур в Україні називаються “Партія політики Путіна”

У Міністерстві юстиції про існування в Україні “Партії політики Путіна” знають і навіть оскаржують її реєстрацію в суді.

Проте залишається загадкою, чому партія, названа ім’ям ворога №1 України, не потрапила до списку заборонених???

М.Гаранін

Leave a Reply