28.09.2015

Футбол і Ахметов: навіщо брехати?

Рінат Ахметов

Рінат Ахметов

Якщо вірити новинам телеканалу «Футбол», то Богуслаєв мав розпустити запорізький «Металург» ще в п’ятницю 

У п’ятницю, 25 вересня, у новинах єдиного футбольного телеканалу України, який належить Рінату Ахметову, з’явилася новина про зустріч керівництва «Металурга» з командою, яка вже 2 місяці не отримувала зарплату.

На телеканалі «Футбол» подали цю інформацію під своїм соусом, мовляв, клуб розпустять. Підстави робити таку заяви були, оскільки раніше на сайті «Металурга» з’явилася інформація, що з 1-го жовтня головний інвестор клубу (родина Богуслаєвих) припинить фінансування, пише видання Зеркало

Але клуб у п’ятницю не розпустили. Увечері керівник прес-служби запорізького клубу Роман Акбаш у себе на «Фейсбуці» написав, що футболістам навіть виплатили зарплату і «Металург» буде жити.

Команда прибула до Дніпропетровська на сьогоднішній матч 9-го туру УПЛ проти дніпродзержинської «Сталі». Але телеканал «Футбол 1» вирішив не забувати про негаразди і продовжив ховати клуб перед поєдинком, який транслюється на цьому каналі.

Під час передматчевого включення журналіст каналу Ахметова розповідав, що в клубі проблеми з харчуванням і взагалі, мовляв, ситуація погана. Нібито нічого кримінального немає в тому, щоб постійно розповідати правду про «кидок» клубу з 80-річною історією з боку інвестора Богуслаєва. Але у випадку з «Металургом» ситуація не така проста.

Справа в тому, що вплив Ахметова у Запоріжжі досить сильний. «Опозиційний блок» є дуже популярним у місті серед виборців, а після початку війни на Донбасі велика кількість менеджерів СКМ переїхала саме до Запоріжжя. Тут є «Запоріжсталь», а попереду місцеві вибори, де на крісло мера від Ахметова йде Володимир Буряк.

Також у Запоріжжі базується луганська «Зоря» — команда Євгена Геллера, яка наближена до «господаря Донбасу». Якщо зникне «Металург», у Запоріжжі «Зоря» залишиться єдиним професійним клубом. В «металургів» є розкішна футбольна база, яка у цій ситуації дуже знадобиться луганчанам —  50 тис. квадратних метрів землі, 5 футбольних полів, сильна школа.

Команді олігарха у Запоріжжі може бути невигідним існування «Металурга». Чи правда це? Може так, а може й ні. Але те, як футбольний телеканал «ховає» команду Богуслаєва, на жаль, змушує замислитися над цим

Leave a Reply