08.09.2015

Глава Слідчого комітету Росії завив, що Яценюк воював у Чечні

Голова СК РФ Олександр Бастрикін раптово заявив, що прем'єр-міністр Арсеній Яценюк воював у Чечні.

В інтерв’ю Российской газете Бастрикін заявив, що Яценюк брав участь як мінімум у двох збройних сутичках, що відбувалися 31 грудня 1994 року на площі Мінутка у місті Грозний та у лютому 1995 року в районі міської лікарні №9 міста Грозний.

“За наявними у нас даними, Арсеній Яценюк серед інших активних учасників УНА-УНСО у грудні 1995 року нагороджений вищою нагородою Джохара Дудаєва Честь нації за знищення російських військовослужбовців. Допитані соратники Яценюка характеризують його як людину освічену, розумну, але водночас хитру і спритну, яка, що називається, з малих років прагне до влади і публічності. На початку 1995 року Арсеній Яценюк у складі групи журналістів через Грузію повернувся в Україну. У подальшому він неодноразово був помічений на з’їздах та інших заходах УНА-УНСО в Києві”, – заявив голова Слідчого комітету РФ.

Бастрикін також сказав, що Арсеній Яценюк брав участь у тортурах і розстрілах полонених військовослужбовців російської армії у Жовтневому районі міста Грозний 7 січня 1995 року”.

У свою чергу, прес-секретар голови українського уряду Ольга Лаппо заявила, що рросійській стороні слід було б провести психіатричну експертизу голови слідчого комітету РФ Олександра Бастрикіна.

“Ми радимо російському режиму провести психіатричну експертизу голови слідчого комітету РФ Бастрикіна. Це саме той Бастрикін, який разом з іншими психопатами цинічно засудили Надію Савченко, Олега Сенцова та інших українських патріотів. Геббельс та нацистська пропагандистська машина можуть стоячи аплодувати команді Путіна”, – написала вона на своїй сторінці у Facebook.

Згідно з біографічною довідкою, розміщеною на сайті українського уряду у 1994 і 1995 роках Арсеній Яценюк був президентом юридичної фірми ЮРЕК-ЛТД, а також навчався у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича на юридичному факультеті.

Раніше повідомлялося, що у Слідчому комітеті РФ всупереч нормам міжнародного і російського права заявили про поширення Росією “своєї універсальної юрисдикції” на “південний схід України” під приводом міфічного “геноциду російськомовного населення”.

За матеріалами “Новое время”

Leave a Reply