13.07.2016

Городскую власть просят помочь с ремонтом комнаты отдыха для бойцов АТО на автовокзале (ВИДЕО)

комнатаВже рік на базі миколаївського автовокзалу діє кімната відпочинку для військовослужбовців. Тут бійці, які відправляються чи повертаються із зони АТО, можуть перепочити, а також отримати кваліфіковану допомогу юриста або психолога.

За рік волонтери облаштували кімнату, аби вона була зручною для військовослужбовців, обладнали телевізором, мікрохвильовою піччю і кондиціонером.
Тут є безкоштовна wi-fi зона для бійців, які, в свою чергу, дарують постовим щасливі малюнки своїх дітей, а на прапорах України лишають слова подяки.
Волонтер Денис Барашковський так коментує необхідність такої кімнати відпочинку:
Повертаючись звідти, ми спілкуємося з великою кількістю хлопців, вони почуваються тут як не в своїй тарілці. Багато хто говорить: “Це не ваша війна, навіщо ви туди пішли” і т.д. Ми вважаємо, що б не відбувалося зараз, ми повинні 120% сил витратити на те, щоб людина яка приїхала звідти, а бо їде туди, відчувала, що тут є його соратники.

З самого початку це приміщення на автовокзалі потребувало ремонту. Протягом року через нього проходить до сотні людей на добу. Тож зараз питання ремонту постало ще більш гостро.
– Звичайно, якби міська та обласна влада взялися за ремонт цього приміщення, аби потім продовжити роботу на більш якісно-комфортному рівні для військовослужбовців, ми були б за це дуже вдячні. Самі ми не в змозі зробити ремонт. Це, я так розумію, не одна сотня гривень, – виявив сподівання волонтер.

Читайте також: Конкурс на должность главврачей – фарс: николаевские общественники

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *