15.05.2026

Керуюча компанія та Миколаївводоканал не можуть визначити відповідального за ремонт

У Миколаєві мешканці будинку по вулиці Лазурна, 18-Б скаржаться на відсутність водопостачання вже другий день поспіль.

Люди звертаються до відповідальних служб із проханням якнайшвидше вирішити проблему та відновити подачу води.

За словами мешканців, наразі між комунальними структурами виникла плутанина щодо того, хто саме має виконувати ремонтні роботи. У керуючій компанії «Бриз Про» повідомляють, що усунення аварії належить до компетенції водоканалу. Натомість у КП «Миколаївводоканал» нібито заявляють протилежне — що роботи має виконувати інша сторона.

Через невизначеність люди вже другу добу залишаються без водопостачання та просять відповідальні служби терміново розібратися в ситуації, визначити виконавця робіт і відновити воду у найкоротші терміни.

Мешканці сподіваються, що проблему вдасться вирішити найближчим часом, адже відсутність води створює значні побутові незручності для всього будинку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *