08.10.2015

Контактна група збереться через порушення перемир’я – штаб АТО

358302543

Місія ОБСЄ зафіксувала обстріл Троїцького.

Тристороння контактна група щодо врегулювання ситуації на Донбасі може зібратися на екстрену зустріч через обстріл Троїцького в Донецькій області. Про це йдеться в повідомленні прес-центру АТО на сторінці у Facebook вранці у четвер, 8 жовтня.

Згідно з повідомленням, минула доба відзначилася порушенням противником мирних домовленостей. У прес-центрі АТО нагадали, що напередодні вдень сепаратисти обстріляли український опорний пункт, на якому проводилися інженерні роботи. Всього було здійснено два пуски, додали у відомстві. В результаті обстрілу поранено четверо українських бійців.

Повідомляється, що керівник української сторони у Спільному центрі з контролю і координації питань припинення вогню і стабілізації лінії розмежування сторін генерал-майор Борис Кременецький провів телефонну розмову із заступником голови місії ОБСЄ в Україні Олександром Хугом, який підтвердив факт отримання міжнародними спостерігачами матеріалів обстрілу українських бійців в районі Троїцького.

“Зараз опрацьовується питання проведення екстреної зустрічі Тристоронньої контактної групи. Цей обстріл став єдиним випадком порушення мирних домовленостей з боку супротивника з 30 вересня цього року”, – зазначили в прес-центрі АТО.

Нагадаємо, у свою чергу в ДНР зафіксували одне порушення режиму припинення вогню з боку ЗСУ за минулу добу. Про це ДАН повідомили в “Міноборони”. Згідно з інформацією відомства, з позицій ЗСУ в Авдіївці обстрілу зазнало селище Спартак в передмісті Донецька.

Leave a Reply