23.11.2015

Меру Первомайська Дормашко погрожують судом Лінча (ВІДЕО)

6Громадськість і Правий сектор вимагають довести до суду кримінальні справи за екс-регіоналкi Дормашко та її команди, в іншому випадку – можливий суд Лінча.

По-різному цей день почали в Первомайську Миколаївської області представники влади і патріоти. Одні з ранку вийшли на суботник і навели порядок у сквері пам’яті «Небесної сотні», попередньо запросивши всіх патріотів міста для проведення 2 річниці Революції Гідності,- повідомляє ПС Первомайськ.

Інші під час проведення суботника на чолі з корифеєм партії «Регіонів», міським головою Дромашко Л.Г. зібравши масовку спробували для звіту імітувати скорботу.

Зауважимо, що фантазія пані Дромашко Л.Г. вкотре підвела.

Хор пісні, вірші і Московський диякон із закликами забути про Європу з її втраченими цінностями. Все як у зіпсованому дзеркалі. Ті хто вбивали святкують, а ті хто стояли плече до плеча на Майдані з Героями Небесної сотні наводять лад у сквері, який своїми руками і за свої гроші побудували.

Як було і заплановано, зібралися патріоти, які вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Неесної Сотні, що віддали свої життя за свободу і незалежність України, згадали тих, хто сьогодні героїчно протистоїть Московській агресії на Сході України і просто обговорили політичну ситуацію в місті, яка неминуче призведе до відкритого протистояння влади корупціонерів з народом.

Було приємно бачити, що ввечері на зборах був присутнім один представник міліції, але не в статусі охоронця, а з метою простого учасника. В той час як міську владу незрозуміло від кого, охороняли десятки працівників міліції.

Будемо сподіватися, що нова поліція і прокуратура не допустить суд Лінча у нашому місті та найближчим часом закінчить розслідувати всі кримінальні справи, порушені стосовно представників банди Дромашко Л.Г. і передасть їх для розгляду до суду.

Leave a Reply