16.09.2015

Миколаївський губернатор відбув з візитом до Грузії

Сьогодні, 16 вересня, розпочався робочий візит голови облдержадміністрації Вадима Мерікова та його заступника Оксани Янішевської в Аджарську Автономну Республіку Грузії.

Разом з ними до Грузії прибула делегація у складі заступника Миколаївського міського голови Євгена Шевченка, народних депутатів України, депутатів обласної ради, представників бізнесу, військовослужбовців і художників, повідомляють Новости-N.

У Грузії буде представлена ​​фотовиставка Сергія Лойка «Пекельний аеропорт” та художня виставка миколаївських художників, присвячена Дню незалежності України. Виставки будуть представлені в міському музеї мистецтв.

В аеропорту миколаївську делегацію зустріли міністр охорони здоров’я і соціального захисту Республіки Нугзар Сурманідзе і голова департаменту протоколу Апарату Уряду Аджарської Автономної Республіки Іраклій Берідзе.

Завтра зранку запланована зустріч Вадима Мерікова з Головою Уряду Аджарської Автономної Республіки Арчілом Хабадзе, міністром фінансів та економіки Давидом Баладзе, головою департаменту міжнародних відносин Апарату Уряду пані Хатуною Накеурі та Головою департаменту туризму і курортів Мамука Бердзенішвілі. У цей же день планується підписання Угоди між Миколаївською ОДА та Урядом Аджарської Автономної Республіки Грузії про торговельно-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво.

Програмою візиту передбачена також зустріч із мером Батумі Гіоргі Єрмаковим та Головою міської ради Іраклієм Чеішвілі. Вадим Меріков, Оксана Янішевська і народні депутати відвідають Будинок юстиції, митний пункт Сарпі і Зону економічного оформлення.

Leave a Reply