12.11.2015

Миколаївський центр кораблебудування відзначив 40 років

iРівно 40 років тому в Миколаєві з’явився проектний центр, що став творцем багатьох бойових кораблів, який досі борознять морську гладь.

 

І сьогодні, 12 листопада, у Миколаївському академічному художньому російською драматичному театрі пройшло свято, присвячене 40-річчю державного підприємства «Дослідно-проектний центр кораблебудування».

Проектантів кораблів з 40-м днем народження їхнього підприємства привітав секретар міської ради Валерій Калашніков.

«Весь шлях підприємства з 1975 по 2015 роки у нього були мудрі керівники, а у цих мудрих керівників був, є і буде колектив, який успішно вирішує поставлені перед ним завдання. Дорогі  друзі! Хочу привітати вас зі святом. Бажаю вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, мирного неба і усього найкращого», – сказав Валерій Калашніков.

Секретар міської ради відзначив, що «Дослідно-проектний центр кораблебудування» протягом всієї своєї історії був одним з найбільш стабільних і надійних підприємств Миколаєва.

Відзначимо, що за кресленнями підприємства були побудовані, наприклад, флагман ВМС України фрегат «Гетьман Сагайдачний», малий броньований артилерійський катер “Гюрза-М”, який тільки вчора спустили на воду. Фахівці підприємства також розробили проект корабля класу «корвет».

Leave a Reply