01.02.2016

Міжнародний Торговий Центр допомагатиме миколаївським аграріям у пошуку нових ринків збуту

12654267_1556468078003834_8020545466116188683_nЗаступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська зустрілася з представниками Міжнародного Торгового Центру – агентства технічного співробітництва ООН і ВТО Оленою Бутримовою та Арменом Заргаряном.
Вони повідомили, що Агентство розпочинає 4-х річний проект в південних областях України (Херсонська, Миколаївська, Одеська).

Про це повідомляє прес-служба Миколаївської ОДА .

Головна мета проекту – вихід українських підприємств малого та середнього бізнесу у плодоовочевій сфері на міжнародний рівень. Проект фінансується Шведським агентством з питань міжнародного співробітництва та розвитку (SIDA) та Міжнародним торговим центром (ITC). За попередніми даними сума фінансування складатиме більше 2,8 млн. доларів.


Оксана Янішевська подякувала, за те що Миколаївська область включена в такий проект: «Перш за все – це підтримка малого та середнього бізнесу, це те, що потрібно Україні в цілому і нашій області зокрема. Ми зі свого боку – готові надавати всіляку підтримку для його реалізації, і сподіваємося, що така спільна роботу принесе позитивні результати».


Директор департаменту агропромислового розвитку Олена Піскун зазначила, що в області вже успішно реалізовується 7-річний проект Уряду Канади через Менонітську асоціацію економічного розвитку (МАЕР) «Український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва». Крім того, Миколаївщина активно включена в розробку державної Стратегії з відновлення та розвитку зрошення, яка реалізується із Світовим банком. Це дасть можливість залучено 1,5-2 млрд доларів інвестицій для відновлення зрошувальної системи України.


За словами начальника відділу по Східній Європі та Центральній Азії Міжнародного Торгового Центру Олени Бутримової, проект має декілька етапів. До червня поточного року розроблятиметься дорожня карта, заплановано створити фронт-офіси у регіонах. В рамках проекту будуть проводитися семінари, тренінги, «кругли столи», а також надаватиметься допомога у підготовка виставко та презентацій продукції.


«У зв’язку з прийняттям нових Угод з ЄС важливо, що підприємства переходили у відповість до європейських стандартів. Головна наша мета – підвищити експорт та знайти нові ринки збуту», – розповіла Олена Бутримова.

Читайте також: На Кривоозерщині знято карантин по АЧС

Leave a Reply