07.05.2022

Миколаївські чиновники продовжують порушувати Закон!


У соціальних мережах миколаївці дедалі частіше обговорюють ідею розпуску Миколиської міської ради та передачі всіх її повноважень Миколаївській обласній військово-цивільній адміністрації.

І на це у городян є дуже вагомі підстави.

Ось наприклад. Понад місяць, у Миколаєві, ведеться компанія з демонтажу білбордів, з подальшою передачею їх ЗСУ, для монтажу протитанкових їжаків. Але виявляється не всі білборди підлягають демонтажу.

У Миколаєві, на в’їзді до мікрорайону Північний, як ні в чому не бувало, красується агітаційний білборд Союза Лівих Сил. Напевно, миколаївські чиновники “забули”, що ще 20 березня РНБО заборонила діяльність 11 партій, у тому числі і СЛС.

Але чиновники Миколаївської мерії мають свої закони. Можливо ця “дрібниця” пояснює багато. Вона побічно пояснює чому у Миколаєві не проводиться дерусифікація, чому себе чудово почувають у міськраді фракції партії шарія та ОПЗЖ та багато, багато іншого.

Читайте також: “Дерусифікація по миколаївськи”

Читайте також: “Коли у Миколаєві пройде деколонізація?”

Читайте також: “В Іспанії затримано Шарія, а в Миколаєві його фракція існує”

Справа доходить до того, що миколаївські добровольці, бачачи імпотентність міської влади, вже самі готові провести необхідні заходи, відповідно до законів воєнного часу.

Читайте також: “За очищення Миколаївської міськради взялися добровольці”

Складається враження, що справді настав час, коли Президенту України та РНБО необхідно призупинити повноваження Миколаївської міської ради та передати її функції Миколаївській обласній військово-цивільній адміністрації.

Leave a Reply