24.02.2016

На Миколаївщині стартувала програма «Миротворення в Україні: роль жінок» (ФОТО)

34

Сьогодні, 24 лютого заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська взяла участь в старті програми «Миротворення в Україні: роль жінок».

Проект, організатором якого є Всеукраїнська громадська організація Спілка жінок України, представляє собою серію семінарів, які відбуваються за підтримки уряду Великої Британії. Семінари вже пройшли в 17 областях України.

У заході також взяли участь директор департаменту соціального захисту населення Ольга Сивопляс та заступник міського голови Євген Шевченко.

Заступник голови облдержадміністрації Оксана Янішевська подякувала організаторам заходу і зазначила, що в сучасному світі жоден суспільно важливий процес не відбувається без важливої ролі жінки.

В сучасному світі не треба доводити роль жінки в політиці, громадській діяльності, миротворенні, бізнесі. І останні події в Україні ще більше доводять, що роль жінки надзвичайно важлива. Багато з вас були учасниками Майдану, і я особисто була з першого до останнього дня і в Миколаєві, і в Києві. Важко було поділяти учасників тих подій, які вистоювали свободу і незалежність країни на чоловіків і жінок – ми всі були єдині. Україну спіткала агресія, і знову роль жінки важно переоцінити. Жінки добровольці, волонтери, медичні працівники, психологи, матері, дружини які чекають своїх байців з АТО.

Оксана Янішевська навела показовий приклад однієї з найуспішніших реформ в країні— реформу Національної поліції:

Це одна з найуспішніших реформ, яку започаткувала жінка і яка сьогодні успішно реалізовується по всій країні. Патрульну поліцію в нашій області було презентовано ще у грудні минулого року, і з більше як 480 патрульних — 25% жінки.

За словами голови Спілки жінок України в Миколаївській області Таміли Бугаєнко -14 березня в Києві пройде заключний семінар, на якому будуть представлені всі напрацювання і конкретні пропозиції до владних структур.

Мета цієї серії семінарів – започаткувати діалог між жінками з різних регіонів країни та створити майданчик, де вони зможуть висловити свої побоювання, обмінятися баченням перспектив та предметно обговорити проблеми з виробленням механізмів їх вирішення.

35 36 37

Прес-служба Миколаївської обласної адміністрації

 

Leave a Reply