26.03.2016

На Миколаївщині війна між депутатами набирає обертів (ВІДЕО)

1

В Первомайську днями працювала знімальна група UA:Перший / ТРК “Эра”, яку запросив депутат міської ради Валерій Косовський.

Ймовірно, це є продовженням конфлікту, який розгорівся під час сесії міської ради. 28 січня депутати на чолі з Олегом Горіциним вимагали відсторонення Василя Мосякіна з посади голови земельної комісії, в зв’язку з корупційною складовою в його діях. Натомість, Мосякін звинуватив Горіцина, Дирдіна та дружину Валерія Косовського в ухилянні від сплати податків.

Журналісти програми “Територія закону” цікавилися роботою горіхового ринку. Валерій Косовський переконаний, що підприємство, очолюване Василем Мосякіним, працює в обхід закону. Через що міська казна недоотримує значної кількості податків. Цю ж думку розділяє Олександр Люткевич, який в сюжеті виступає в ролі громадського активіста, спеціаліста в земельних питаннях:

Територія достатньо велика, порядка 1,5 гектарів. По розрахункам, податок на землю складає 150 тисяч гривень на рік. Це великі гроші для нашого бюджету, бо місто в нас невелике. Якщо припустити, що цю земельну ділянку можна було б передати якому небудь господарюючому суб’єкту, мінімальна ставка орендної плати в такому випадку складала б 3%. Ми мали б півмільйона гривень,- заявив він в інтерв’ю.

-Як і обіцяв. І це тільки початок – резюмує на своїй сторінці Валерій Косовський, мабуть маючи на увазі продовження “війни”.

Читайте також: Президент підписав Указ про демобілізацію

Джерело: PERVOMAISK.INFO

Leave a Reply