18.02.2022

На Миколаївщині видворять з країни громадянина Молдови, звільненого із виправної колонії

17 лютого оперативники управління міграційної поліції ГУНП в Миколаївській області спільно з працівниками Управління державної міграційної служби затримали 24-річного громадянина Молдови, який звільнився із Вознесенської виправної колонії, де впродовж семи років відбував покарання за скоєння розбійного нападу.

З огляду на те, що іноземець після звільнення із місць позбавлення волі може продовжити злочинну діяльність, поліцейські звернулись із поданням до Управління державної міграційної служби про його поміщення до пункту тимчасового перебування іноземців або осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України (ПТПІ), з подальшим примусовим видворенням.

За клопотанням правоохоронців міграційної поліції працівники УДМС, у свою чергу, звернулись із адміністративним позовом до Вознесенського районного суду про затримання та поміщення уродженця Молдови до пункту тимчасового перебування іноземців, з метою подальшого видворення.

Разом із працівниками міграційної служби поліцейські супроводили чоловіка до ПТПІ, та ініціювали перед УДМС питання про заборону в’їзду до України вказаному чоловіку.

 

Leave a Reply