17.03.2016

На підприємстві, яке реалізовувало нафтопродукти Курченка, проходять обшуки

75127-620x445В офісах і за місцем проживання керівництва ДП «Укртранснафтопродукт» проводять обшуки.

Про це в п’ятницю повідомляє заступник генерального прокурора — прокурор Одеської області Давид Сакварелідзе в своєму Facebook.

«На даний момент прокурори і поліцейські Одеської області проводять обшуки в офісах і за місцем проживання як колишніх, так і діючих керівників і засновників ДП «Укртранснафтопродукт», а також чотирьох інших пов’язаних з ними підприємств у Житомирі, Києві, Коростені, Миколаєві та Херсоні «, — пише Сакварелідзе.

Також він зазначає, що за клопотанням прокуратури суд наклав арешт на понад 100 млн. грн, які були отримані в результаті реалізації нафтопродуктів Курченко.

«Вчора правоохоронці пред’явили представникам державного підприємства і банку рішення суду, згідно з яким вони протягом наступних декількох днів зобов’язані перерахувати ці кошти на розрахунковий рахунок Головного управління Національної поліції в Одеській області. У нас є вагомі підстави вважати, що ці кошти були вкрадені», — повідомляє прокурор.

Як відомо, український уряд обіцяв реалізувати конфісковані нафтопродукти бізнесмена-втікача з «Сімї» Януковича Сергія Курченка на аукціоні, а виручені кошти витратити на потрібні українській армії.

Через рік з’ясувалося, що нафтопродукти були реалізовані за заниженою ціною приватним компаніям бізнесмена Сергія Тищенка, близько знайомого з головою парламентського комітету з безпеки і оборони Сергієм Пашинським.

Збитки держави СБУ оцінює в 250 млн гривень.

Читайте також: Рейдерству – нет: депутат Исаков “задавил” спортшколу (ФОТО, ВИДЕО)

 

 

 

Leave a Reply